Biegi Górskie
Wesołe Biegi Górskie (zima 2020)
Wesołe Biegi Górskie zima 2020- 5 runda
7 marca 2020, Wesoła

NW 2
1.14:51Sylwia RejmentowskaPasja Nordic WalkingK40
2.17:18Lidia WojtkowskaNW CZŁAPSKI TEAMK30
3.21:41Bożena PiotrkiewiczNW Człapski TeamK60
NW 6
1.42:13Karol ZabłockiNW CZŁAPSKI TEAMM30
2.42:21Sebastian KarpińskiPolnordM30
3.45:15Piotr WojtkowskiNW CZŁAPSKI TEAMM30
4.46:42Aleksandra MusiatowiczK50
5.48:40Joanna PietrusewiczPASJA Nordic WalkingK40
G2
1.7:57Marcin MaksymowiczTeam ZabieganeDniM40
2.8:29Janusz KomorzyckiM40
3.8:39Maciej NowakowskiBKS Wataha WarszawaM18
4.9:15Przemysław RojekKS Barakuda Mińsk MazowieckiM16
5.9:26Bartosz WojtasikM20
6.9:34Anna SzylbergKS Barakuda Mińsk MazowieckiK12
7.9:35Tomasz RadomińskiKS Barakuda Mińsk MazowieckiM40
8.10:05Martyna ŻeberekKS Barakuda Mińsk MazowieckiK14
9.10:33Władek MioduszewskiKingrunnerM14
10.10:39Mikołaj MałekMała Liga XCM12
11.10:43Mateusz PióroKS Barakuda Mińsk MazowieckiM14
12.11:05Zosia ProczekKS Barakuda Mińsk MazowieckiK12
13.11:23Katarzyna MaksymowiczTeam ZabieganeDniK40
14.11:36Ilona PowichrowskaUKS,,OSiR" Góra KalwariaK16
15.12:04Maksymilian StaskaKS Barakuda Mińsk MazowieckiM12
16.12:16Dawid LisakM12
17.12:24Emilia KałowskaKS Barakuda Mińsk MazowieckiK14
18.12:35Dominik KoczorowskiTeam ZabieganeDniM12
19.12:55Tomasz MichalskiBKS Wataha WarszawaM12
20.13:18Ignacy KąckiRK AthleticsM12
21.13:25Alicja StaskaKS Barakuda Mińsk MazowieckiK14
22.14:09Bartłomiej KrasuskiTeam 360M50
23.15:04Natan KoczorowskiTeam ZabieganeDniM12
24.17:47Kacper KuźmaBKS Wataha WarszawaM12
24.17:47Izabela MichalskaBKS Wataha WarszawaK40
26.19:15Zofia MarczukTN Biegówki WesołaK50
G6
1.27:35Patryk ŚwiętochowskiM16
2.28:21Marcin CichorzewskiTeam ZabieganeDniM40
3.29:19Maksymilian SobiepanekUKS,,OSiR" Góra KalwariaM16
4.29:21Bartłomiej MaciejewskiBKS Wataha WarszawaM14
5.29:46Łukasz DanielakKK Cyklon WarszawaM30
6.31:07Patryk HusakM16
7.31:42Jan MajowskiUKS,,OSiR" Góra KalwariaM16
8.32:20Ewa MachulDream RunK30
9.32:59Mateusz KomorowskiM30
10.33:22Kacper PodworskiUKS,,OSiR" Góra KalwariaM16
11.33:37Jerzy WąsiewiczTeam 360ºM16
12.33:48Tomasz WaraksaVege RunnersM30
13.33:57Magda SekścińskaGrupa Biegowa UM W-WAK30
14.34:00Agnieszka KrasnodębskaK40
15.34:24Marcin DąbrowskiM30
16.34:35Małgorzata LityńskaTeam Zabiegane DniK30
16.34:35Tomasz WaszkiewiczTeamZabieganeDniM40
18.34:54Mikołaj MaciejewskiBKS Wataha WarszawaM40
19.34:56Sylwia RedekTeam ZabieganeDniK40
20.35:23Marek ŻywieńM50
21.35:37Aleksandra NitschUNTSK18
22.38:17Edyta KrzewskaRaceFighter GOSiR Dębe WielkieK40
23.39:20Piotr WąsiewiczTeam 360ºM50
24.39:41Olga KąckaK40
25.40:17Marcin KoczorowskiTeam ZabieganeDniM40
25.40:17Anna KoczorowskaTeam ZabieganeDniK30
27.40:28Piotr KunkaTeam ZabieganeDniM30
28.40:43Joanna NitschUNTSK40
29.43:07Paweł SzczepkowskiM60
30.48:16Dorota SiereckaTeam ZabieganeDniK40
30.48:16Zbigniew SiereckiTeam ZabieganeDniM40
32.48:41Helena UlbrychTeam 360 OwieczkiK14
33.48:48Paweł UlbrychTeam 360°M40
G10
1.42:22Dawid GładeckiUKS,,OSiR" Góra KalwariaM20
2.43:28Łukasz ZembikKambodżaM30
3.44:17Jarek BąkZabiegany WołominM40
4.45:58Michał JamborBractwo Biegowe BGK / Żórawski TeamM40
5.46:11Adam MalewiczM40
6.47:09Robert PawlakRudyKońM40
7.48:21Krzysztof LisakM30
8.48:37Tomasz WróbelZabiegany WołominM40
9.48:48Marcin NiedźwieckiTRIWAWAM30
10.48:56Marek SzylMPK WybieganieM40
11.49:11Radosław ŁastowieckiKS Barakuda MińskM40
12.50:30Ola Pucek-MioduszewskaKingrunnerK40
13.50:57Jacek ŚwierczByledobiec AninM50
14.51:21Paweł KliglichZabiegany WołominM40
15.51:28Karol GrabowskiBIEGam Bo Lubię Ząbki TEAMM40
16.52:23Piotr GrzędaPrażmówM20
17.52:36Ewa PaciorekMarkowi BiegaczeK30
17.52:36Krzysztof Krztońwiecejwarzyw.plM30
19.54:26Piotr FalkowskiKS Pegaz PiasecznoM50
20.54:48Paweł MazurkiewiczTeam ZabieganeDniM30
21.55:13Robert LewandowskiBiegam z RadościM40
22.56:01Jan NartowskiMORT!M60
23.56:19Jerzy JędrusiakMDK MokotówM40
24.56:53Dariusz WojdaBrubeck Polish WingsM40
25.57:23Dariusz WieczorekM50
26.58:57Iwona ŚwierczByledobiec AninK50
27.60:26Urszula RatuszyńskaMałżeK40
28.60:50Tomasz PawełoszekBiegam z RadościM40
29.61:33Magdalena CzarneckaNomadExplorersK30
30.61:50Agnieszka PartykaTeam ZabieganeDniK40
31.64:31Robert WójcikM40
31.64:31Joanna Łempicka-GromekK40
NKLJakub PłócienniczakDream RunM40